location

Jawor

ul Kuziennicza 9

USŁUGI OBRÓBKI SKRAWANIEM


SZUKASZ FACHOWCÓW W BRANŻY CNC? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE

01. TROCHĘ HISTORII

Firma Arbi-tech powstała w 2014 roku. Specjalizujemy się w zakresie usług obróbki skrawaniem min. frezowania CNC, toczenia CNC, wiercenia, gwintowania oraz cięcia.


Na rynku wyróżnia nas wysoka jakość wykonywanych detali, która idzie w parze z konkurencyjnymi cenami oraz szybkimi terminami realizacji. Po obróbce wszystkie detale poddawane są dokładnej kontroli techniczno – pomiarowej.

Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza pozwala nam dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta.

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy z kontrahentami w kraju jak i za granicą. Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły oferty naszego zakładu, serdecznie zapraszamy do kontaktu.


OBEJRZYJ FILM

budynek
worker

02. WSPÓŁPRACA

Realizujemy zlecenia zarówno jednostkowe jak i seryjne z wykorzystaniem materiałów takich jak stal, stal nierdzewna, aluminium, miedź, brąz, mosiądz oraz tworzywa sztuczne. 

Posiadamy doskonale wyposażony warsztat i wykorzystujemy nowe technologie, dzięki czemu wdrażamy do produkcji detale według dokumentacji i dostarczonych wzorców. Produkujemy dla firm z różnych sektorów przemysłowych np. motoryzacyjnego, rolniczego, elektromaszynowego, hydrauliki oraz pneumatyki.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy do kontaktu.


KONTAKT