location

Jawor

ul Kuziennicza 9

Obróbka skrawaniem?

Zaufaj specjalistom. Posiadamy doświadczoną ekipę oraz park maszynowy umożliwiajacy nam realizację najtrudniejszych projektów. Zapraszamy do współpracy.

Gwarancja jakości

Każde powierzone nam zadanie wykonujemy z najwiekszą starannością,

co przekłada się na jakość naszych produktów. Przekonaj się sam!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

JUŻ

9875

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

cennik

Dlaczego warto...

współpracowac z naszą firmą ?

Stawiamy na wysoką jakość oraz terminowość realizowanych zamówień. W sposób ciągły dążymy do poprawy i optymalizacji procesów i operacji technologicznych dzięki czemu możemy oferować państwu jeszcze bardziej konkurencyjne ceny. Nie ograniczamy się do tradycyjnych metod wytwarzania. Każde zamówienie jest dla nas szansą do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Wierzymy że innowacyjność rzetelność i dynamika jest podstawą naszego rozwoju. Jesteśmy przygotowani na realizację zamówieni jednostkowych oraz produkcyjnych w zakresie frezowania, toczenia, szlifowania oraz cięcia i elektrodrążenia . Zapewniamy także obróbkę cieplną, azotowanie, miedziowanie, chromowanie, czernienie, malowanie proszkowe i wiele innych. Posiadamy rozbudowany park maszynowy oraz duże moce przerobowe. Wykonaliśmy wiele zleceń dla klientów z rożnych gałęzi przemysłu. Te atuty dają państwu gwarancje, że jesteśmy poważnym partnerem w biznesie.

90

Realizacja projektów

Zapewniamy także profesjonalne porady z zakresu obróbki skrawaniem. Do każdego projektu z zakresu obróbki skrawaniem podchodzimy w indywidualny sposób i jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy zlecony przez Państwa projekt. Wyroby na każdym etapie produkcji podlegają ciągłej kontroli, co jest gwarantem ich jakości. Indywidualne podejście do każdego projektu przez zespół profesjonalistów to właśnie tajemnica naszego sukcesu!

60


Czy obróbka CNC się opłaca?Dziś obróbka skrawaniem CNC jest wykorzystywana praktycznie w każdej dziedzinie przemysłu. Ma zastosowanie m.in. w motoryzacji, lotnictwie, automatyce, medycynie czy szeroko pojętej elektronice. Dzięki profesjonalnym przyrządom, takim np. jakie znajdują się w zasobach firmy Arbi-tech, możliwe jest błyskawiczne i staranne wykonanie każdego zlecenia.
Możemy śmiało powiedzieć, że obróbka skrawaniem CNC jest specjalnością naszej firmy.  Wykonujemy ją przy użyciu specjalistycznych urządzeń wyposażonych w mikrokomputery. Podczas programowania obrabiarki bierze się pod uwagę nie tylko wymagany przez klienta projekt, lecz również rodzaj i chropowatość danego materiału. W zależności od użytego sprzętu obróbka skrawanie pozwala uzyskać dowolny kształt, wymiary oraz gładkość. Profesjonalna obróbka umożliwia wykonanie nawet bardzo małych detali czy nietypowych kształtów. Dzięki połączeniu nowoczesnego układu sterowania i precyzji możliwe jest bardzo dokładne obrabianie metalu i to z gwarancją krótkiego czasu realizacji.


cennik2

Współpraca z nami

Solidność oraz precyzja

Usługi świadczone przez Arbi-tech są zawsze najwyższej jakości. Lata doświadczeń, wiedza i zaangażowanie zespołu gwarantują solidność i precyzję wykonania. Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług narzędziowych w zakresie obróbki skrawaniem CNC. Renoma doświadczonej działalności pozwala nam zdobywać wielu nowych klientów. Mamy też bazę klientów stałych, którzy chętnie współpracują z naszą narzędziownią

 • Zapraszamy

Współpraca z nami

Wykwalifikowana kadra

Wykwalifikowana kadra, która zajmuje się wykonywanie usług związanych z toczeniem,frezowaniem oraz ogólnie pojetą obróbką dokłada każdego dnia wszelkich starań, aby zlecenia były wykonywane jak najdokładniej i zgodnie z ustalonymi terminami. Stawiamy sobie za cel aby spełnić oczekiwania każdego klienta który do nas trafił nawet te najtrudniejsze. Nie boimy się wyzwań.


Zapraszamy

  Współpraca z nami

  Terminowe wykonastwo

  Ciągle inwestujemy w nasz park maszynowy aby każdy projekt mógł zostać wykonany zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną. Bardzo cenimy sobie terminowość i Twoje zaufanie. Dlatego gwarantujemy, że zlecenie na obróbkę skrawaniem i każde inne wykonamy w ustalonym czasie — nie dopuszczamy do opóźnień. Naszą podstawową misją, jest zaspokojenie potrzeb każdego klienta ale w terminie!

  Zapraszamy

   Ważne informacje !

   Nawiążemy współprace z dużymi, średnimi i małymi firmami w branży przemysłowej. Zapraszamy klientów indywidualnych, którzy maja potrzeby wykonastwa w branży obróbki skrawaniem